Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Rossz szülő az aki külön...

Rossz szülő az aki külön ágyba, külön szobába teszi babajat? Mert ahogy letamadjak mindenhol ezeket az embereket az mar nem normalis! Mi is külön szobát készítünk a babanknak! Majd meglatjuk hogy alakul

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 21:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Ettől még senki sem lett rossz anya. Mi is külön szobába tesszük a picit.
2014. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem rossz szülö, hanem éppen hogy értelmes, mert így a gyerek kezdettöl megszokja a helyét és a szülök is tudnak pihenni is, meg lesz valamennyi magánéletük is - jobb eséllyel marad jó a házasságuk, és a gyereknek is elöny, ha teljes, kiegyensúlyozott családban nö fel.
2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk első nap óta külön szobába van a pici!

Ehhez meg senkinek semmi köze ha te külön teszed akkor külön teszed ne törődj senkivel!

2014. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Hát pedig nem rossz szülő az ilyen! A franciaágy 2 személyes nem pedig három! Aztán majd nem tudod kirakni a gyereket az ágyból és jönnek itt az ilyen kérdések, hogy mit tegyek, mert a férjem elidegenült tőlem....Bár a baba nálunk a mi szobánkba kerül (csak az első hónapra) és utána költözik a sajátjába, de az ágy az evidens. Ne foglalkozz másokkal!!!
2014. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Köszi h irtatok! Örülök h egy velemenyen vagyunk! Engem csak az bant h masok hogyan bantjak ezeket s nőket... Mert ez mar nem normalis! Szegeny anyukák hogy erezhetik magukat, ha ilyen kommenteket kapnak...
2014. máj. 16. 21:35
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, vagy tudja, amiben hisz, amit utoljára olvasott, vagy amit az ösztönök súgnak, vagy ahogy a babája igényli vagy engedi.
2014. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem erdekel masok velemenye, ugyis az lesz, amit MI jonak latunk!!!
2014. máj. 16. 21:37
 8/36 A kérdező kommentje:
Nalunk kulon szobában lesz. Ott alszom majd en is egy ideig. Van ott rendes agy is... De majd meglatjuk hogy alakul. Apa dolgozik, hogy mindenünk meglegyen. Neki is kell pihenni! O se aludna nyugodtan ha a baba koztunk lenne. Ja es gondolom, akik a babajukkal alszanak egy agyban, azoknak van a legnagyobb baldahin a babaagyon....
2014. máj. 16. 21:43
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
Úgy érzem te meg azokat nézed le,akik nem rakják külön a gyereket.ha lenne még egy szobánk,akkor sem hagytam volna az újszülöttemet egyedül.én ilyen típus vagyok.,de nem ítélem el,aki másképp csinálja.
2014. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szive joga eldonteni mit lat jonak, mit hogyan csinal. En nem nezek le senkit! Csak utalom h mindenki bantja a másikat! És szerintem attol h masik szobaba teszi vki a gyereket, attol meg nem hagyja magara. Külön szoba az max par méter... Pillanat alatt ott van az ember, ha gond van!
2014. máj. 16. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!