Ellazulni 2%-ostól?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem az lenne h ellehet lazulni egy kicsit egy 2%-os citromos sortol?Elore is koszonom

2014. jún. 11. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
15eves vagyok es nemszoktam alkoholt inni.csak azert kene h a lányokkal lazábban tudjak beszelni
2014. jún. 11. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem megoldás erre a problémára.


Adok egy tippet: alapban dícsérd meg, és fejezd be a mondatod kérdésként.

PL. "Jó ez a póló, hol vetted, nővéremnek vennék ilyet szülinapjára."


Vagy bármi.

2014. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás a sör. Viszont csalás. Sör nélkül ugyanúgy félénk leszel.


Gyakorolj, ez az egyetlen járható út. Először is az a feladatod, hogy megtanulj beszélni. Mindenről, megállás nélkül. Minimum húsz percig folyamatosan értelmesen kell tudnod beszélni még egy csempéről is. Állj a tükör elé, és beszélj. Megállás nélkül, értelmesen. Válassz ki egy adott témát, és nyomjad a szöveget minimum fél órán keresztül. Ha ebben jó vagy már, jöhet a következő lépés.


Menj oda az utcán random emberekhez, és beszélgess velük bármiről. Mennyi az idő? Milyen szép időnk van, nem? Téged nem idegesít, hogy állandóan esik az eső? Hé, jó a pólód, hol vetted? Meg tudnád mondani, merre van a buszpálya? Mi a véleményed a kognitív disszonancia elméletéről? Kitűzheted célnak azt is, hogy napi egy embert megnevettetsz, így nagyon jól fogsz fejlődni.


Nem muszáj csajokkal beszélned először. Jó az öreg néni is a padon, vagy pár másik srác a parkban.


Aztán rátérhetsz a csajokra is. Először rondákkal! Azoktól ugyanis nem félsz annyira, mivel nem vagy rájuk kanos. Ugyanez a szisztéma, csak lehet tovább is vinni a beszélgetéseket. Itt is érvényes: ha épp megy valahova akkor ne, egy helyben lévő célpontot keress. Utána rátérhetsz a szép csajokra is.


Aztán szórakozóhely. Bemész egy haverral, odamentek egy szimpatikus csapat csajhoz (általában párban, vagy többen vannak), és elkezdtek velük dumálni. Valami érdekes dologgal menj oda, a szia mizu unalmas, le fognak szarni. Pl: szia, szervkereskedő vagyok, nem kell egy vese? [les, vagy nevet] Amúgy Józsi vagyok, hát te? Stb. Dumáltok velük egy kicsit. Ha az egyiknek szimpatikus vagy félrehívod beszélgetni, majd közlöd hogy menned kell, és elkéred a számát.


Ugyanez megjátszható utcán is: vagy 10 perce dumálsz a csajjal, de menned kell. Figyelj, én folytatni akarom ezt a beszélgetést, add meg a számod. Persze ilyenkor nem muszáj fel is hívni, ez csak gyakorlás...

2014. jún. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be is lehet rúgni, múltkor megittam 10 darabot, rendesen beütött.
2014. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon pici vagy, nagyon reg nem ettel semmit, es meg tudsz inni nagyon sokat, akkor igen. Egyebkent nem.


De baratom, nem akarlak elkeseriteni, de ha egy citromos sorrel allitasz oda egy csajhoz meg a pofadba is rohognek, te kis homokzsak!

2014. jún. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!