Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sörtől önmagában lehet...

A sörtől önmagában lehet hízni? És mi a helyzet az alkoholmentes sörrel?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:

" A sörtől önmagában lehet hízni? "


-ha egy nap ,csak pl 4 sört iszol és mellette semmit nem eszel,akkor még le is fogysz,nemhogy híznál,

2014. jún. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy üveg( 5 dl) sörben van kb 110 kcal, és ez független az alkoholtartalomtól.


Egy felnött ember kalóriaigénye átlagosan 2000-3000 kcal közt van - ez kb. 20-30 üveg lenne. Amennyiben ennél többet viszel be sörrel, akkor hízni fogsz, ha ennél kevesebbet, akkor nem.


De nemcsak a sörben van ennyi kcal, hanem minden üdítöben, gyümölcslében is.

2014. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sörhasról hallottál-e már? Igen, lehet hízni tőle.
2014. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Sörhasról hallottál-e már? Igen, lehet hízni tőle."


Ebben csak az a gond, hogy a sörhasnak semmi köze a söriváshoz!!!

2014. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A sörhas csak olyan dolog, mint a teniszkönyök.


Nem a sörtől lesz sörhasad, hanem attól, hogy elhízol, mert szarul kajálsz és keveset mozogsz.


A sör rohadtul alkalmas zsírraktározásra, mert 90-es körüli a GI-je, így faján megemeli az inzulinszintet.

2014. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sörfajtától is függ.

Aminek magas a szárazanyag tartalma (drágább sörök) azokban sokkal több az energia. Van olyan sör hogy 4-5 szelet kenyérnek felel meg.

Ha rendesen eszel is mellette, akkor könnyen elhízhatsz, ez általában a pocakon jelenik meg.

Ha híg söröket iszol, akkor annyira nem vészes a dolog (kb. 180Ft-ig).

2014. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

„»Sörhasról hallottál-e már? Igen, lehet hízni tőle.«


Ebben csak az a gond, hogy a sörhasnak semmi köze a söriváshoz!!!”


Már hogy a fenébe ne lenne? Alkati kérdés, hogy egy ember hasra hízik-e vagy sem. Az igaz. És az is, hogy nem mindenkinek sörtől nagy a hasa. (Lehet a sörivótól is ;-) )

De nem véletlenül alakult ki ez a szó. A férfiak általában hasra híznak, s a gyakorta a sörözés túlsúly oka.

2014. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

"De nem véletlenül alakult ki ez a szó. A férfiak általában hasra híznak, s a gyakorta a sörözés túlsúly oka."


PErsze, és ahol nem divat a sör, ott is hasra híznak a férfiak sör nélkül is.

2014. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A sör dobozán feltüntetik a szárazanyag-tartalmát?
2014. jún. 17. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
A fene tudja. Én ismerek több absztinenst akik igen pocakosak. Én nagyon sörös vagyok, van is némi pocakom, de ennek inkább az az oka, hogy nekem a szesz - nemcsak a sör - étvágyat csinál. Tehát ha iszom - és mindennap iszom - akkor többet is eszem. Ismertem kimondottan cingár notórius sörivókat is.
2014. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!