Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 14-16 év 55-70 kg körüli...

14-16 év 55-70 kg körüli fiúk! Ti hány doboz sörtől rúgtok be? Csak normálisan!

Figyelt kérdés
A berúgáson azt értem,hogy már akadozuk a beszédetek és össze-vissua mentek.

2014. jún. 28. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 14 és fél évesen még pont belefértem a maximális 70kg-ba, de akkoriban még nem igazán ittam, ezt az állapotot amit leírtál elértem egyszer akkor úgy hogy 35 fokban izzadtan megittam húzóra 3 deci 20%-os házi pezsgőt. Azt meg tudom neked mondani hogy 16 éves koromban mikor elkezdtem a komolyabb sörözést akkor az akadozó beszéd viszonylag hamar megvolt de az össze-vissza menéshez sok kellett. kb. 3 óra alatt 6 sört meg kellett igyak hogy szédelegjek is rendesen. Bár 16 évesen már 88kg voltam.
2014. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Igaz, én már 16 évesen is 80 kiló körül voltam, de nekem ahhoz hogy a járásom "össze-vissza" legyen, 8-10 sör kellhet, de a beszédem néhány nehezebb szónál már 3 után vicces tud lenni:D

2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a sört világ életemben nem bírtam annyira se a pezsgőt hamar berúgok a boboréktól. 50%-os házi szilvapálinkából már 15 évesen is volt hogy megittam kb. 2 óra alatt 2.5 decit és jókedven kívül semmi nem volt.
2014. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen 60 kiló körül lehettem, nemtom olyan 5-6 doboz kellett akkor már vigyorogtam meg látszott rajtam. Azóta 18 letten és mondjuk úgy szinte egy hétvégén se unatkoztam :))így már szerintem nem tudok annyi sört inni hogy berúgjak, lehet tudnék, de hamarabb megunnám hogy folyton tele a gyomrom, meg járok h*gyozni öt perenként, kell valami tömény is mellé :)
2014. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 évesen 65kg-vel Kolozsváron 12 sör után még tudtam gondolkodni.

Egy 35km-es túra után 1 pohár után fejre álltam.

2014. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 3-4 kell ahoz hogy jól érezzem magam. Ahoz hogy össze vissza menjek szerintem sokkal több. De az eddigi legtöbb 6 volt de még akkor is teljesen normálisan tudtam menni csak már össze vissza beszéltem mindenről.

16/f

2014. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Épp a minap voltam buliban, születésnapomon, 3 doboz sört ittam meg, és ettől már én is kezdtem érezni, hogy jobb a hangulatom, viszont kissé furcsa is volt, mert produkálni akartam magam, aztán a negyedik sört nem engedtékhogy mmegigyam.

Szóval: Kb. 5 doboz sörtől már a plafonon mászok.

2014. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!