Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nos voltunk a hétvégén ismerős...

Nos voltunk a hétvégén ismerősökkel egy fesztiválon és hát kissé berugtunk anyumék nem vették észre! Sztetek gáz 12 éves lányként spicces állapotba kerülni?

Figyelt kérdés

#rédzegség
2014. jún. 30. 17:27
 1/8 intrepid ***** válasza:
100%
Sztem 12 éves lány még ne igyon. Nem véletlenül hozták azt a törvényt, hogy kislányok nem kaphatnak alkoholt. Nem tekintem nagy bűnnek, de rongáld a szervezeted itallal ilyen fiatalon.
2014. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. És mit kerestél kislányként egy fesztiválon?Kivéve ha az Papp Rita koncert volt, bár kétlem...
2014. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Interpid erről akk ugyanezt gondoljuk ! Sztem sem nekem való nem is szándékszom inni majd max 17 évesen !! A 2.-nak a szüleim a koncertnél voltak mi meg hátrébb a sátraknál ám 14 éves vagyok csak a gyors iras miatt kattant el !
2014. jún. 30. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen már simán belefér, űzzétek csak!!!
2014. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Na megszólalt egy másik 14 éves. Kíváncsi vagyok kedves utolsó, ha neked belefér a piálás, akkor gondolom a diákmunka is, hogy legyen miből finanszírozni a nagy ivászatokat.
2014. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó dolog berúgni ilyen fiatalon. De egy alkalom belefért, legalább tudod, milyen.

Ha ebből rendszert csinálsz, az nem ciki lesz, hanem káros. De ezt gondolom tudod.

2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor elárulom, hogy 1. már rég nem 14 vagyok, 2. csak 18 éves koromig annyit dolgoztam, hogy sok 30-40 éves életében nem melózott annyit, 3. mi is volt hogy ittunk ennyi idősen, később meg.. ajjaj :D de mégis ember lett belőlünk..

Nem azt írta hogy fetrengett a sz*rában, hanem hogy "spicces állapotba kerül".

2014. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12-14 évig csak egyszer, nem gáz! Viszont, úgy maradni, igen.
2014. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!