Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Berúgtam vagy mi? (Többi lent)

Berúgtam vagy mi? (Többi lent)

Figyelt kérdés

először egy 4% sört ittam fél litert, utána haverom hozott valami házi cseresznye pálinkát ami elég ütős volt,abból csak 1x, utána egy kevés narancsszörpöt kevertünk össze 1 liter vodkával hogy jobb íze legyen,abból 2-3 decit ittam

Utána nagyon szédültem egész este,lüktetett a fejem,de józan voltam és tudtam mit csinálok,de majdnem nekimentem az üvegajtónak,majdnem fellöktem pár embert annyira szédültem és valamikor kb azt se tudtam hol vagyok

Most akkor berúgtam? ennyit még sose ittam egyszerre úgyhogy ilyenem még sose volt!



2014. júl. 16. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Közel voltál hozzá.
2014. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony nálam már az a kategória. Ennél tovább én nem is tudok eljutni, mert hányok és/vagy elalszom. Ezért nem is iszom.
2014. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tibi atya üzeni: Igyá' még nyugodtan! :D
2014. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen, berúgtál. Az alkoholfogyasztásnál figyelni kell a felszívódásra is, különben könnyen bekómálhatsz tőle. Ha össze-vissza iszod az alkoholt, másnap garantált a másnaposság. Okos alkoholista csak egyféle típusú alkoholt iszik, majd hozzá sok buborékos vizet. Ha pia előtt jó zsíros ételeket eszel, nehezebben rúgsz be. De ha fogsz egy szívószálat és kb. fél óra alatt megiszogatsz egy üveg sört éhgyomorra, attól is be tudsz rúgni. Amúgy a buborékos víz másnap nagyon fontos és jó, mivel felhigítja a véredet és ezáltal a másnaposságot is enyhíti. ;) De ha nem akarsz lerészegedni (túl gyorsan), akkor közben is igyál sok bubis vizet.
2014. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen.

Be.

A berugas nem egyértelmű azzal hogy másnap nem is emlékszel mit csináltál, mint ahogy lehet részegnek lenni másnaposság nélkül és lehet masnaposnak lenni reszegseg nélkül.

2021. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!