Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet más íze egy sörnek...

Hogy lehet más íze egy sörnek ami külföldön forgalmazott?

Figyelt kérdés

Ezt license alapján gyártják úgy tudom eredeti recept...

de ittam Heineken sört németországba olyan dobozos mint itthon kapni és más íze volt...

hogy lehetséges?

Más vízzel van csinálva mint a magyar víz?

ez az oka lehet.



2014. júl. 18. 11:05
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
76%

Bár ugyan az a recept, az ízét változtatják a célközönség izléseinek megfelelően. Vannak olyan országok, kultúrák, ahol az édesebb ízt kedvelik, van ahol a keserűbbet, van ahol a lightosabbat, van ahol az erőteljesebbet.

Egy termék piacra dobását, vagy már meglévő termék piacra való bevezetését számos kutatás előzi meg, és sokszor nem csak a csomagolás, elnevezés, de az ízvilág is.

2014. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Görgöországban a Fanta sokkal finomabb. Édesebb, nem ilyen keserű, mint itt. Biztos nem a víztől...
2014. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Más az alapanyag is.

De szerintem az befolyásolja leginkább, hogy a helyi (köz)ízléshez igazítják. Ezért lehetnek eltérések.

2014. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
54%

„úgy tudom eredeti recept...”


Ki mondta? A gyártó? Hát neki pont nem kéne ilyeneket elhinni.


A Heineken arra ad licenszt, amire akar. Ha úgy látja, hogy itt rosszabb sörből lehet jobb profitot csinálni, akkor rosszabb sört fognak gyártani. A világon semmise kötelezi a Heinekent arra, hogy mindenhol ugyanazt a sört forgalmazza Heinekenként. Csak kóstold meg a többi licenszes sör eredetijét is, mindegyik más lesz.


Te hányféle víz között tudsz éles különbséget tenni tisztán? Na, sörben még nehezebb őket megkülönböztetni.

2014. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. én z összes között, van, amelyik ne is ízlik.

Sörrrel és mással még könnyebb lenne.

De nyilván nem ez az átlag, és ezért is csinálhatják ezt.

2014. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A recept ugyan az, de a hozzávalók nem.

Más a gabona, más a malátázási eljárás, más a víz. Ami ugyan az, az legfeljebb az élesztő és az arányok.

2014. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a tényeket is lepontozzátok egy ilyen kérdésnél? Amúgy köszi, 0 -rahajtok, mert az vicces, deezmiezmár?:D
2014. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!