Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyivel kevesebbet ihatok ma?

Mennyivel kevesebbet ihatok ma?

Figyelt kérdés
Tegnap durvára sikeredett az este, behánytam... . Ma mindenképpen mennem kell bulizni, nem tudom kihagyni. 6 - 6 és fél órát aludtam kb, és holnap reggel 7ig nem tudok lefeküdni. Tegnap 3 liter sör meg 5 feles ment le. Ha nem vigyázok, jóval kevesebbtől is ugyanúgy fogok kinézni mint tegnap? Jóval kevesebbet bír ma a szervezetem?

2014. aug. 9. 18:14
 1/2 Phoney ***** válasza:
Ésszel inni eleve úgy kéne, hogy csak akkor tolod be a következő poharat, ha még/már nem vagy fejbevágva a szesztől. És akkor teljesen mindegy, hogy éppen mennyire bírod. Azt senki sem tudja neked megmondani, hogy hányat ihatsz... ha hülyegyerek módjára kapkodod be őket egymás után, akkor úgyis a porcelán oltárnál végzed.
2014. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mostanában keveset iszok, viszont ha iszok sikerül rendesen becsapni(hányás nincs), de reggel semmit sem kívánok jobban mint egy hideg sört. Csütörtökön sikerült megint elérni az állapotot, pénteken felébredtem, másnaposság tünetei, majd pisszentettem egy kozelt, majd ittunk még egy pálinkát mert boldog szülinapot címen mentünk oda, ezt lefojtottam később még egy sörrel, és kb. 3 órára rá teljesen jól voltam, meg fel is hasogattam még egy csomó fát. Tehát én ráiszok mindig, és semmi problémám, de sokan ezt nem tudják megtenni
2014. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!