Most részeg vagyok?

Figyelt kérdés

A nagy melegre való tekintettel bevágtam fél liter 5% alkoholtartalmú sört éhgyomorra majdnem teljesen egy húzásra. Picit olyan furcsán érzem magam. Érzem hogy a reflexeim kicsit tompábbak, de teljesen tiszta a tudatom, most gépeléskor se ütök mellé. Picit mintha szédülnék is, az egyensúly érzékelésem nincs a topon.

Ez részegség?


2014. aug. 12. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Még nem vagy részeg. Ez egy sör normális hatása.
2014. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Csak máskor ha nem éhgyomorra hajtom föl, meg se szokott kottyanni. De máris érzem, hogy kezd múlni a hatása.
2014. aug. 12. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, akkor gyorsan igyál még egyet :-) Én is azt teszem. :-)
2014. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy részeg, csak kicsit jobban beütött, mivel meleg van és nem ettél, de azért kocit ne vezess.
2014. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kocsit
2014. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha éhgyomorra fáradtan gyorsan megiszok egy sört engem is megüt, jobban mintha kipihenten jól lakva meginnék mondjuk 3 óra alatt 6-ot.
2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!