Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet, hogy alkoholista...

Lehet, hogy alkoholista lettem 17 évesen?

Figyelt kérdés

1,5 éve kezdtem el inni a haverokkal. Először fél üveg bortól nagyon részeg lettem, majd 1-2 alkalom után már egy üveg kellett, majd sok sok alkalom után elkezdtünk töményet körbe adni. az nagyon bevágott.

Aztán egyre jobban bírtam, még végül töménnyel kellett kezdenem, húzóra több korty lement!

Ekkor egy fél óráig úgy szédültem, hogy menni nem tudtam!

Majd ez se volt elég, és fél üveg whiskyt megittam 1-2 órán belül!


Akkor órákig csak ülni bírtam!


És valami nem stimmel! Megiszok egy fél üveg whiskyt, egy óráig szédülök majd utána semmi! Mintha nem ittam volna semmit!

Persze biztos nem ülnék volán mögé, de semmi szédülés!


Ilyet láttam már máson! Alkoholistákon! Megisznak egy üveg pálinkát, kicsit kipirosodnak, de mint a vizet úgy itták!


Most megijedtem! Lehet én is alkoholista lettem? A szervezetem már fél üveg töménytől semmit nem reagál?

Mi történik velem?

17f



2014. júl. 31. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Csak hozzászoktál. Ennyi.

Én is elég jól bírom a piát, pedig lány vagyok. Különben ez szerintem nem túl jó, mert sok pénz kell a berúgáshoz.

2014. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez igen elég gáz! A következő "lépés" már az lesz,amikor elkezd a szervezeted "reagálni" arra,ha nem iszol. Azt már úgy nevezik,h elvonási tünet,ami az alkoholistáknak van.
2014. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te tévhitben élsz. Nem azt jelenti az alkoholizmus, hogy nem érzed meg a piát, hanem hogy kib*szottul nem tudod abbahagyni az ivást. Ha az utóbbi késztetést érzed, na akkor alkoholista vagy. Azzal, hogy nem tudsz berúgni, semmi probléma nincs.
2014. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Elég jól bírod... De még nem vagy az.
2014. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
2014. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!