Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Epermester borai közül melyike...

Epermester borai közül melyiket ajánlanátok egy férfinak, aki leginkább a könnyed, száraz, fehérborokat kedveli?

Figyelt kérdés

Az eredeti édes eperbor túl édes?

Vagy inkább valamelyik cuvée-t kéne választani?



2014. aug. 14. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek különlegességek és nem könnyed száraz borok. Ezért meglepetésnek és ajándéknak jó. Amennyiben érdeklődő típus, szívesen meg fogja kóstolni.

Ha olyannal akarsz kedveskedni, amit szeret, akkor inkább egy dunamelléki kövidinkát, vagy egy leánykát, vagy egy etyeki sauvignon blanc-ot válassz.

2014. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már megrendeltem az édeset :)

Azt hiszem, olyat ittam korábban és finom volt. Csak már nem emlékszem pontosan az ízére. De akkor még nem volt ennyi fajta, csak az édes.

Ajándéknak lesz, szóval valami különlegességet szerettem volna.

2014. aug. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!