Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől ilyen olcsó az Auchanben...

Mitől ilyen olcsó az Auchanben a Johnnie Walker Red Label?

Figyelt kérdés
3000,-Ft/l
2010. jan. 14. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
mert közel sem a legjobb
2010. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a marketing stratégiájuk. Van pár dolog ami olcsó, ezt folyamatosan reklámozzák. Aki meg oda megy, ha ott jár, már letudja az egész heti bevásárlást.
2010. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló jól mondja. Kiválasztanak 100-200 terméket amit tényleg olcsóbban adnak és így, ha az emberek már ott járnak, vesznek több dolgot is :)
2010. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Mert egy pancsolt fós. A scotch nem whisky. Szerintem olyan szappaníze van, egyszer kóstoltam meg, soha többé.
2010. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Marketing fogás,kihirdetnek akciókat különböző árukra,mert tudják hogy erre rákapnak az emberek,és ha már ott vagy akkor inpulzivan vásárolsz több dolgot is.

Inpulziv vásárlás alatt azt értem aki nem tudná,hogy mielőtt bemegyek egy eladótérbe,nem áll szándékomban megvenni,de megláttam és mégis megveszem.

2010. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére ebbe a hibába sosem szoktam esni!

Mindig csak olyat vásárolok, amiről tudom, hogy szükséges és még olcsó is...

2010. jan. 14. 14:33
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyébként meg szerintem nem olyan rossz a Red Label...

kinek a pap, kinek a püspök...

2010. jan. 14. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
-nekem meg a papné fia...:)
2010. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dorian Gray ***** válasza:
71%
Azért ilyen olcsó mert a legalapabb whisky azok közül amik már nem pancsok. Olyan kb mint a sörnél a mondjuk az arany ászok nem rossz, már nem pancs ócskaság de gyakorlatilag a leggyengébb a kategóriájában.
2010. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:

A magyarok Johnnie Walker Red-utálata főleg abból a tényből fakad, hogy a töményet lesatuzzák, márpedig a piros dzsoninak elég rossz az utóíze, és lesatuzva gyakorlatilag csak azt érezni. Szájban megforgatva még előzi a többi blended skótot. Na nem mintha amúgy igen jó lenne, de összességében nem rosszabb a többi skót márka alapwhiskyjénél.


(A hypermarketes alacsony ára pedig valóban a vásárlócsalogatás miatt van.)

2012. júl. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!