Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem szoktam inni. De lehetsége...

Nem szoktam inni. De lehetséges, ti, hány doboz sörtől lesztek 'jól'?

Figyelt kérdés

Én nagyon keveset iszom, most leszögezem.

50kg körül vagyok, és egy doboz sör után kicsit forgott körülöttem a világ. Józan voltam, de felszabadult!

Ez nálatok hány doboznál szokott jelentkezni? Szerintetek mennyit ihatok max? Sörtől lehet rosszullét?



2014. szept. 18. 03:09
 1/9 A kérdező kommentje:
A "De lehetséges" kifejezést ha lehet, törölném onnan. Fáradt vagyok, és véletlen ott maradt-.-
2014. szept. 18. 03:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4-től "végtelenig"

végtelen = 10doboz,

2014. szept. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nálam egy decinél. De nem érzem azt, hogy jól lennék, csak azt, hogy szédülök.
2014. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
3-4 nekem is. 5-6 pedig a felso hatar, azutan mar csak viz:)
2014. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól vagyok lakva rendesen, kell 4-5 hogy jól legyek, hogy berigjak ahhoz meg 10 se elég
2014. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ. Mire iszol? Egy jó zsíros csülökpörköltre pl. sokkal több lecsúszik minden hatás nélkül. Meg aztán az se mindegy, hogy mennyire vagy "rutinos" ivó. Az első házasságom idején az apóssal nyugodtan beszlopáltunk egy-egy láda sört, de manapság, huszonévnyi absztinencia után egy üveg is meglátszik rajtam.
2014. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 sör után már kezdem jól érezni magam, igaz minden sörhöz jön egy rövid is.... egyszer versenyből 24 sört ittam meg, meg mellé a feles is ment egy ideig, nem tudom hogy hanyadik után de már a kocsmáros csak vizet adott pálinka helyett, és ott röhögtek rajtam hogy nem veszem észre... én kb 13-14 sörig emlékeztem harmadnap gratuláltam is a másik két versenyzőnek hogy legyőztek és akkor világosított fel a kocsmáros hogy én nyertem 24 sörrel meg 9 felessel...
2014. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100 kg felett vagyok. És hangulat, fáradság, napi élelmiszer fogyasztástól, a levegő hőmérsékletétől és sör erősségétől függően 1-4 litertől érzem azt, hogy most már spicces vagyok, de még megvan a kontroll.
2014. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Három után, már megérzem. :)
2020. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!