Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet egyedi boroscímkét...

Hogy lehet egyedi boroscímkét készíteni otthon?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék adni az egyik barátomnak egy üveg bort és gondoltam csinálnék rá címkét.

2014. szept. 19. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit értesz a szövegszerkesztéshez akkor word-ben vagy openoffice-ban is meg tudod tervezni. Ha a grafika sem áll messze tőled akkor még egyszerűbb dolgod van (pl photoshop, corel). Ha számítógépen megvan onnan már nem nehéz. Lehet kapni minden papírboltban olyan A4-es papírt aminek az egyik fele nyomtatható a másik pedig "matrica". A hivatalos neve "etikett". Ebből van több fajta attól függően hány részre van felosztva. A legjobb szerintem erre a célra az, amelyiken egybe van a lap, így könnyen méretre tudod vágni. Az ára kb 55-60Ft.

Erre kinyomtatod és kész.

Ha biztosra akarsz menni akkor tehetsz rá egy vékony fólia réteget, így tartósabb és a víz/pára sem árt neki. A4-es méretben kaphatsz ilyet is papírboltokban pár ennek azért elég borsos ára van (az etiketthez képest).

2014. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat aki ezzel foglalkozik. Olcsón, profin.
2014. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezzel foglalkozom és pontosan úgy van, ahogy az első leírta. Ne olyan etikettet vegyél, ami előre riccelve van, mert laikusként úgysem fogsz bele találni a közepébe, hanem ami egyben A/4 papír alapú matrica. Megszerkeszted bármiben és körbevágod ahol tetszik. Irodaszer kereskedésben lehet kapni átlátszó öntapit, iskolafüzetekre szokták ajánlani, ez pont jó arra ,hogy ezzel még bevond és így vízhatlan is lesz. De ha esetleg nem értesz szerkesztő programokhoz, az is baromi jól nézhet ki, hogy megveszed ezt a bizonyos öntapadós papírt és fóliát, veszel egy arany színű filcet és kézzel gyöngy betűkkel megírod. Így is nagyon egyedi lenne.
2014. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!