Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet parafadugót venni,...

Hol lehet parafadugót venni, különböző méretűeket kis tételben?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne néhány parafadugóra, amik a borosnál jóval nagyobbak, többféle méret kellene. De sehol nem láttam még ilyesmit. Milyen boltban és merre nézelődjek? (Budapesten kellene...)

2014. szept. 25. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Piacon cseteresnél.(edény árus) Mezőgazdasági bolt ( ahol demizsont vagy még barkács boltban Praktiker ,Obi
2014. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kisebbek kellenének
2017. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Üdv!

Én azóta találtam két helyet BP-n. Keletinél és a Nyugati közelében a Váci úton. Hermes nevű mezőgazdasági bolt. Hát ahhoz képest, hogy egy vacak kis dugó, elég sok pénzt elkérnek értük, de legalább beszerezhető... Volt náluk többféle, és többféle méretben. Lehetett egyesével is venni, meg tasakban, amiben több van. Jobbat nem találtok, én ezt tudom ajánlani.

De gondolom más mezőgazdasági vagy tippem szerint kertészeti áruházakban is esetleg lehet, azóta nem kerestem magam.

2017. aug. 26. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy megírtad! Épp most kezdtem nézelődni, hol is kaphatnék, mert szükségem lenne párra! Szóval köszi! :)
2017. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!