Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek melyik a kedvenc angol...

Nektek melyik a kedvenc angol vagy ír sörötök?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ittam Guinesst, az nemrossz.Angol sörből nem ittam, nincs véleményem.De nem szeretem, hogy a külföldi sörökért hasra kellene esni, s hogy ha Heinekent iszik valaki, akkor már fel kell rá nézni.Sztem a Heineken pont egy sz*ar sör.
2014. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg pont a Heineken ízlik. Azt nem tudom, fel kell-e rám nézned, 1-es, lévén fogalmam sincs, milyen magas vagy.
2014. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Portereket kedvelem. London Porter (fullers)

Íreknél én a helyi portert/stoutot iszom inkább mint a guiness-t. (no offence!) De könnyen túl tudják szárnyalni a nagy nevű cég termékét. (Még magyarok is... lásd sötét bunkó / pirománia / papa'p'ohara)

2014. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Heineken véletlenül nem Holland?
2014. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem véletlenül, hanem pontosan holland sör a Heineken. De sokan nem tudják, hogy az igazi ír/angol sörök mit is jelentenek. Ez nem az a fórum, ahol ki fogod deríteni, miket érdemes megkóstolni, ha kimész.


[link]

[link]

Itt keresgess, mint passzív agresszív tudatlan alkoholisták között :)

2014. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Newcastle a legfinomabb :)
2014. okt. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az írek jobb whiskey-t csinálnak, mint sört! Például a Guinness nem olyan rossz, de a Jameson és a Tullamore Dew jobban csúszik! :)
2015. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ír és angol sörök közül csak Guinness-t ittam az jó volt, de inkább német sör párti vagyok.
2015. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!