Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 19 lány vagyok. Miből és...

19 lány vagyok. Miből és mennyit kéne ahhoz innom hogy legyen egy kis alaphangulatom és ne legyek annyira gátlásos?

Figyelt kérdés
Buliba megyünk barátnőkkel de most megyek elöször ilyen helyre és eléggé szégyenlős,zárkózott vagyok talán egy kis ital segítene.Köszi előre is.
2010. jan. 23. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
19 lány vagy? Jól megsokszorozódtál... Szerintem már ne igyál többet :)
2010. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Úúúú. Inkább legyél zárkózott, gátlásos. Ezek NEM negatív fogalmak.

Ha nagyon muszáj, kevés!!! minőségi vörösbor talán segíthet. Nem sokat!

Ahol igazán jól érzed magad, ott feloldódsz.

2010. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Koktél? Vodka-alma? Pezsi? Egyébként mindenkinek más, hogy mennyit kell innia és mihez. Szóval szerintem kísérletezz, nem fogsz belehalni, ha kicsit becsiccsentesz. Nem mondom, hogy légy masszív alkoholista, de ha magadnak nem fedezed fel, mert félsz stb, akkor inkább ne igyál csak azért mert mások isznak.
2010. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mi olyan vicces abban, hogy 19 lány? figyelj itt nem szokás kiírni hogy 19 éves lány vagyok, stb stb, ennyiből is tudjuk mi szitu és nem röhögünk ilyen hülyeségeken
2010. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

hát én is így kezdtem:D:D sztem a pezsi meghozza a hangulatot! mi általában 4-en mentünk és egy üveg pezsgőt vettünk, és külön pohárba szívoszállal ittuk és jó alaphangulatot adott:D

jó bulizást

2010. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is egy kis vörösbort fogyassz. A minőségre figyelj ésélvezd ki minden cseppjét, utána egy picit oldottabb leszel. Jó bulizást!
2010. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha most iszol először "rendesen", nagyon-nagyon vigyázz, mert általában az ilyen alkalmak rosszulléttel, hányással végződnek. Én 16 éves koromban kezdtem el inni, aztán egyetemen heti rendszerességgel berúgtam, akár többször is. Egészségügyi okok miatt én lassan 4 hónapja elhatároztam, hogy nem iszok. Ezt olyannyira betartottam, hogy még konyakosmeggyet sem ettem. Aztán szilveszterkor nem bírtam tovább és felhajottam 1 deci fütyülőst. 15 percig szuper jó volt utána rosszullettem, annyira elszokott tőle a szervezetem. Régen ilyen 5-6 feles, 4-5 sör simán belefért úgy, hogy jó kedvem volt és nem lettem rosszul. Szóval sztem igyál max 2 felest, de teljen el közte egy negyed óra, aztán úgyis érzed. Vagy van egy mégjobb ötletem! Ha szereted a sört, igyál meg lassanként 1-2 korsóval! Az szerintem jó lesz. + tanács: ne keverj! pezsgő, bor -> para ezekkel keverni. A legjobb, ha egy félét iszol csak! Az a baj, hogy először nem fogod érezni a korlátaidat az biztos. Lehet hogy fél óráig úgy érzed, hogy á ez semmi, vagy hogy hmm milyen jó és nincs semmi bajom, iszok még. Ne tedd:) Inkább alakuljon ki lassanként a jókedv, mint azonnal, aztán meg jöjjön is kifele:D
2010. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem 1-2 pohár pezsgő jó lesz, én is azt szoktam :) 19/L
2010. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13:33-as, nem gond hogy nem érted a viccet. Remélem azért a 19 lány megértette, és nem hőzöng úgy, mint te.
2010. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szerintem jó volt az első vicc:D

Mellesleg nem kell megijedni, ha hánysz legalább megtudod hol a határ és nem történiik semmi, fél napig nem leszel a toppon. Nem kell ráhozni a frászt, lehet ő jobban bírja a piát és egy deci fütyülőstől sem lesz rosszul, nem csak hozzászokás kérdése, hanem alkati is. A lényeg, hogy ne keverd össze-vissza a piákat.

2010. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!