Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kb mennyi pálinkát ihatok még...

Kb mennyi pálinkát ihatok még meg anélkül, h totál kilennék? (Nem szoktam pálinkázni, vodkát szoktam inni,50kg vagyok és 18 éves lány)

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változik, nincs sablon rá. Azzal vigyázz, hogy mikor már érzed a hatását, tudj megállni. Na, ezt a legnehezebb!!! Mert pont akkor érzed azt, hogy semmi hatása sincs rád. A 20 éves lányom 1 stampedli (!) házi pálesztől seggrészeg lett.
2010. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SZtem 3-4 elég bőven.
2010. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy milyen az a pálinka. Házitól 1-2-től lazán véged:D (én 48kg vagyok és én sem szoktam inni,tapasztalatból mondom:)) A boltiból max. 3-4-et bírok meginni és végem.
2010. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Phoney ***** válasza:

Számolj a vodka alapján, kb ugyanannyit bírsz.

Ha netán nem tudod, milyen erős az adott pálinka, akkor is bírnod kell a vodka-adagod legalább kétharmadát.

2010. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül a vodkával azonos mértékűt. De azért a pálinka csak-csak finomabb, mint a vodka, szóval csak óvatosan.
2010. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dávid ***** válasza:

Hát az a titka, hogy fokozatosan idd, és amikor már jól érzed magad, akkor tarts kis szünetet és még gáz se lesz:)

Én mindig a 3. felesnél "pihenek" kicsit:))

2010. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kevesebbet, mint vodkából. múltkor buliztam, megittam vodka után egy pálinkát, mert jó illata volt és nem tudtam mi az (tudtam h nem vmi pancsolt szar, mert a többiek is azt itták, de azt hittem valami gyümölcsvodka féleség), nos, sokkal jobban kész lettem, mintha egy vodkát ittam volna.
2010. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem négyet-ötöt lazán ki kell bírnod, én srác vagyok, mikor elkezdtem inni, olyan 3 éve, ennyitől éreztem nagyon jól magam. A lányismerőseim, akik alkoholizálnak már egy ideje, kb ennyit szoktak.
2010. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ez függ a pálinkától is, és embertől is.


Nekem volt olyan pálinka amiből 30(!) felest ittam meg, és kb úgy éreztem magam mint amikor másik pálinából megiszok 8-9-et.


egy jó erős páleszből sztem neked 4-5 pont elég, hacsak nem vagy olyan, mint amit itt is írtak, h 1-től már seggrészeg volt.

2010. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!