Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Rocky...

Mi a véleményetek a Rocky Cellar nevű sörről?

Figyelt kérdés
Meg érdekelne,hogy ha nem szeretitek ezt,akkor melyik a kedvenc fajtátok?

2014. nov. 3. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Olcsó szar.

Ami király:

Miller

Corona Extra

Tuborg

Arany Hordó

2014. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan rossz. de nálunk inkább a löven brau , arany fácán, staropramen fogy legjobban.
2014. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megiszom..ha nincs más

Ha megtehetem heineken a favorit. de tálcás mennyiségben inkább valami kevésbé pénztárcát terhelőt veszek.


Amit még szeretek, a kozel. ár-minőség arányban szerintem megállja a helyét.

2014. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3.


A Tescoban egész nyáron 185-ért ment az üveges Heineken, legjobb volt.

Valahogy kimaradt a listámból.

2014. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz alapvetően, hétköznapi sörnek okés.

Ha kedven és drága akkor Guinness ha finom és megfizethető akkor Staropramen de csak aminek a nyakán itt az Imported felirat. :)

2014. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
17%
Csöves.
2014. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Karcsi022 válasza:
100%
Nyilván nem a legfinomabb sör, de nekem tényleg ízlik! :) Sok habja van, igaz, nem tartós, de az olcsó sörök közül igenis a Rocky Cellar a legjobb vagy legalábbis nekem a kedvencem! :) Ha pontoznom kéne 10/6! :)
2017. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó sörök közt nem rossz szerintem se, bár alapvetően ritkán veszek, legtöbbször úgy vagyok vele hogy a 200-300Ft közti sörökből válogatok, ott már kapni jókat. Staropramen, Borsodi, Dreher, Budweiser, esetleg néha akciósan a Pilsner is befér 300-ba.
2017. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok nagy sörös, megiszom ugyan, baráti társaságban jólesik, de annyira nem vagyok oda érte, nekem márkától függetlenül ízre kb. minden sör egyforma, és amikor kóstoltam, ez alól a Rocky Cellar sem volt kivétel, sőt, előtte a Staropramen sem (amit úgy istenítenek)! Viszont néhány hete egy kisebb kertipartin ittam Löwenbräu Original-t, az kimondottan finom volt, nagyon ízlett!
2018. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!