Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Használta már valaki a linken...

Használta már valaki a linken található ital aromát? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

Több weboldalon is ezeket a pálinka aromákat látom.

aki használt már ilyet, írna nekem pár sort róla, milyenné válik pl a szilva pálinka ?



#ital aroma
2014. nov. 4. 07:02
 1/4 Phoney ***** válasza:

Ezek a gyumolcs eredeti (erjesztes elotti) aromait tartalmazzak, vagyis a valodi, de aromatlanra sikerult palinkaban lehet veluk erositeni a gyumolcsjelleget. Erre a celra eleg jok.


Arra nem igazan alkalmasak, hogy egyeb alkoholbol palinkaszeru italt keszits veluk, bar igy is sokan osszetevesztenek az igazival.


Ezek kozul az azzalt szilvasat es a malnasat kostoltam vodkahoz keverve, a malna meg ugy-ahogy meggyozo volt ilyen formaban is, de az allaga persze vodkas (nagyon szaraz) maradt.

2014. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem 10 liter szilvapálinkám van, és gyengébb a gyümölcsös illata, íze. Azért gondoltam ilyen ital aromára. Akkor erre a célra ajánlod ?
2014. nov. 4. 17:35
 3/4 Phoney ***** válasza:
Igen, azzal érdemes lenne kipróbálni. Nem lesz ugyanolyan, mint egy eleve jó szilvapálinka, de nem mindenki veszi észre a különbséget.
2014. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben. köszönöm a válaszotokat.

Hétvégén tudok beszerezni a linken található aromát. Elsőnek fél litert keverek be a biztonság kedvéért :)

2014. nov. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!