Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan sör, ami magyar, és...

Van olyan sör, ami magyar, és nem vette még meg egy külföldi vállalat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisebb sörfőzdék sörei ilyenek. Ezeket általában nem kapod meg szupermarketekben, de kis közértekben, piacon rájuk lehet akadni. Műanyag palackban árulják őket, kisebb, és nagyobb kiszerelésben is, így nincs betétdíj, és olcsó is.
2014. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. nov. 16. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:

kézműves, kisüzemi sörfőzdék sörei! :)

kezmuvessorok.hu


ha jól tudom, van webáruház is, ahol tudsz rendelni ebből-abból, persze nem mindenkitől.

ha véletlen Budapesten jársz, van egy Élesztő nevű hely a 9. kerületben, a Tűzoltó utcában (facebook.com/elesztohaz), ott csapolt kézműves söröket kapsz. kellemes hely, ha jó napod van, összefuthatsz egy-egy főzdéssel is. (más helyen is kaphatsz kisüzemi sört, szerintem a fenti honlap eligazít. de sok helyre ne számíts, elvégre kis mennyiség készül és hamar elfogy. nem csoda. :D )

illetve a legközelebbi Főzdefesztre feltétlenül látogass el, remek alkalom kóstolgatni, bevásárolni, megismerkedni a sörökkel és a készítőkkel. én már voltam párszor, csak ajánlani tudom az eseményt. :)

2014. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] már 20 éve tolja az ipart!
2014. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tök jó ötleteket adtatok :)
2014. nov. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!