Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azért miért nem tüntet senki,...

Azért miért nem tüntet senki, mert drágább lesz a sör? De most komolyan. Pofátlanság, hogy egy törvényjavaslat (i. Adó) miatt ezrek mentek tüntetni, és egy elfogadott törvény miatt meg senki.

Figyelt kérdés
Ingyen sört! :'(
2014. nov. 20. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Amióta a Fidesz van, állandóan lehetne tüntetni azért, mert drágábbak az árak. A sör ára elég kevés embert érdekel.
2014. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A két említett példa teljesen más lapra tartozik. A sör egy élvezeti cikk, internetre viszont manapság rengeteg embernek elengedhetetlenül szüksége van a mindennapi élethez, munkához, tanuláshoz, álláskereséshez stb.
2014. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pl. az egyetemistákat nem a sör tartja életben? Csak hallottam, nem tudom biztosra.
2014. nov. 20. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces vagy.
2014. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, humoristának készülök amúgy. De a lényeg, hogy megtudtam, miért nem volt tüntetés a sör miatt.:(
2014. nov. 20. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már végeztem az egyetemmel, de még soha életemben nem ittam sört. És mégis élek. Tévesek az információid.
2014. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor boros típus vagy?
2014. nov. 21. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Néha, úgy havonta, két havonta egyszer vacsorához (főleg, ha halat készítek), elfogyasztok 1 pohár minőségi fehér vagy rosé bort. Ennyiben merül ki az alkoholfogyasztásom. Ez is kb. 2 éve fordul elő, mivel egy borkultúrát kedvelő férfival hozott össze a sors, és megismertette velem a minőségi borokat. Ettől még nem mondanám, hogy boros típus vagyok. Hamarabb rám lehetne húzni az absztinens jelzőt, mint azt, hogy "boros".
2014. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mit akar? Ez még nem derült ki.
2014. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!