Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most keltem fel, egészen fél...

Most keltem fel, egészen fél 3-ig bálban voltam, ahol megittam 3-4 deci pálinkát. Konkrétan nem volt akkor nagyobb bajom, de most, hogy hazaértem, hányingerem van, de nem akarok hányni. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 07:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem bìrom annyira a piát, mint látjátok, szóval úgy írjatok tippeket Köszi!
2014. nov. 23. 07:47
 2/6 Phoney ***** válasza:
100%

Erre létezik a gyors módszer és a fájdalmas.


Nekiállsz vizet vedelni, a hányingerrel nem törődve. Lehet, hogy kidobod 1-2×, de amikor végre megmarad benned, akkor ráalszol egy kicsit és utána nagyjából jól leszel.


Vagy:


kínlódsz egész nap.

2014. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el sétálni, gyors tempóban vagy 10 kilométert.


Aztán egyél mézes pirítós kenyeret, erősen megpirítva.


Ez fokozza az anyagcserét, és segít a méregtelenítésben. Hamarabb regenerálódsz.

2014. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sport és víz. Ez a tuti módszer. Először nagyon rosszul fog menni a mozgás, de erőltesd magad. 20 perc alatt helyretesz. Vízből meg amennyit bírsz.
2014. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Angyalok vagytok, köszönöm!
2014. nov. 23. 09:58
 6/6 anonim válasza:
Hát pedig a hányástól nincs jobb megoldás.Ami alkoholt kihánysz,az már nem mérgezi tovább a szervezetedet.Jobbulást! :))
2014. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!