Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Energiaital napi 2 doboz...

Energiaital napi 2 doboz fogyasztás esetén mennyi idő telik hogy káros hatást váltson ki?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy az energiaital rendszeres napi fogyasztásnál mennyi idő után lesz káros akár a szívre?
2014. dec. 11. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adott energiaital mennyi koffeint tartalmaz a taurin mellett? Hángy decit iszol belőle egy nap? Vannak e vérnyomás problémái a felmenőidnek? Hány éves vagy, mennyire sportos és hány kiló?
2014. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan fél liter amit megiszok naponta

Vérnyomás problémák nincs abszolút

Korom 26 év, sportolásként naponta 8 óra biciklizés a munkaköröm miatt

74 kg vagyok

2014. dec. 11. 19:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hogy milyen energia italt fogyasztok az változó.
2014. dec. 11. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség az energiaitalt innod, a bringázás amúgy is felpörget.

Káros, az tuti, hogy mennyi idő után, azt nem lehet konkrétan meghatározni.

2014. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ez személy függő. Van akinél már két hét után jelentkeznek a próblémák, de az is előfordul, hogy csak tíz-húsz év elteltével.
2014. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sport italok. Isostar, és társai, azok is segíthetnek a napi 8 óra bringázásnál energiát adni. Azok mennyire károsak?
2014. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az isostart se innám :)

Egyen ginseng kapszulát a kérdező, az energetizáló. Rengeteg nem káros étel van, amit ehet és szinte azonnal energiát nyer belőle (méz, teafélék, royal jelly, müzliszelet stb)

2014. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!