Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki tud, segítsen...

Ha valaki tud, segítsen légyszi! Olyan bort keresek, amit sehol sem találok. Itthon kapható egyáltalán?

Figyelt kérdés
3évvel ezelőtt ittam elöször és utoljara ilyen bort és azóta sem talàlok sehol, csak külföldi oldalakon. Ajàndékba kaptuk és màr az illető sem tudja honnan volt, csak neki nem kellett ezért adta oda. A neve: Eos tears of moscato. Lehet, hogy tényleg csak külföldön lehet kapni, de ha esetleg valaki mégis tudja, hogy itthon hol lehet beszerezni annak nagyon örülnék. Nem vagyon nagy bor szakértő és nem is szeretem nagyon a borokat, de ez hihetetlen finom volt.

2014. dec. 13. 16:32
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem ismerem, de írd be googleba, lehet mutatvmagyarországi találatot is.
2014. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbàltam màr és sajnos nem adott ki magyar talàlatot. :( azért reménykedek, hogy hàtha valaki ismeri ezt a fajtàt :)
2014. dec. 14. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]


Angolul van, de az én gépem (nagyjából) lefordítja franciára, úgyhogy azt vettem ki belőle, hogy ez egy kaliforniai rozé bor, desszertekhez vagy indiai ételekhez jó, őszibarackízű, nem túl savas.

Az ára viszont meghökkentett, mert ha jól látom, 88 dollárba kerül. Hogy ez egy üvegre vonatkozik vagy egy 12-es ládára, azt nem tudtam kideríteni.

2014. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy utànanéztél. Ezek szerint itthon nem kapható. :( igen, az àra annyi.
2014. dec. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!