Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek is értelmetlen...

Szerintetek is értelmetlen dolog berúgni?

Figyelt kérdés
Tegnap megittam két deci vodkát, de nem volt semmi értelme. Még rosszul is lettem, mert szédültem. Inkább keveset, de finomat iszom

2014. dec. 16. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Berúgni valóban értelmetlen. Azért meg főleg hogy csak úgy berúgjál, mert a haverjaid is berúgnak, akkor hajrá én is.


Ahogy a mondás tartja: Nem az a férfi aki bírja, nem az a férfi aki megállja, az a férfi aki csak egyet iszik és utána megállja. :)


Bár én lány vagyok, szóval ilyenkor a másik nemet kell behelyettesíteni :)

2014. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy berúgni kellemetlen (főleg másnap), egészségtelen és pénzpazarló.

De egy jó történet sem kezdődik úgy hogy bementünk a pékségbe...

2014. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem voltam másnapos. Kezdődhetnek a pékségben is jó történetek, ha árulnak ott egy kis aranyost.
2014. dec. 17. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van másik mondás is: Félig berúgni kidobott pénz!
2014. dec. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, h mennyire.

Nagyon nem mindegy, h a földig iszod magad vagy csak arról van szó, h jó kedved/jobb kedved lesz az italtól, mert tudod, h hol a határ.

2014. dec. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Trafó1 ***** válasza:
100%
Berúgni jó ezt bizonyítja a sok alkoholista is, nem málnázni mennek a fiatalok sem kocsmába diszkóba.
2014. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát rosszullétig inni magad tényleg értelmetlen dolog, de pl ha én megiszok 2 deci vodkát, attól pont jól érzem magam, felszabadultabb leszek, ilyesmik.
2014. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Phoney ***** válasza:
100%
Nem azért rúgnak be az emberek, mert értelme van, hanem mert (legalábbis egy bizonyos ideig, akár órákig is) jól érzik magukat tőle. Képzelheted, hogy ha csak azt élnék át, amit te tegnap, akkor nem csinálnák...
2014. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Az alkohol egy jó buli fő motorja.
2014. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl vagyok pár olyan bulin ahol 1-2 óra alatt hullarészegre ittam magam utána több órás emlékezetkiesésem volt másnap meg egész nap szarul voltam. Ennek tényleg nincs értelme de annyira nem kerük sokba. Utoljára mikor így voltam kb. 2 óra alatt 4 dl vodkát ittam meg 2 sörrel majdnem éhgyomorra, így nem volt túl költséges. Ha kultúráltan rúgsz b tehát nem iszod magad eszméletlenre és iszol sok alkoholmentest is akkor az aznapod és a másnapod is sokkal jobb lesz, de költségek szempontjából drágább jóval mert ha elmész egy buliba és már 4-5 felé alapozol a buli meg tart éjjel 4-5-ig akkor a 12 óra alatt jóval több pia lemegy meg persze kaja üdítő víz is. Utoljára mikor ilyen volt velem akkor 7dl vodka 3 sör 4l üdítő és olyan 5000 kalóriányi zsíros kaja ment le. Azért az utóbb leírt mennyiség jóval többe kerül mint a 4dl vodka meg a 2 sör, de valóban sokkal értelmesebb.
2014. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!