Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon szeretném megkóstolni...

Nagyon szeretném megkóstolni a bloody-marie-t, de nem merem, félek, h nem ízlene. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a paradicsom levet, csak vodkával nem nagyon tudom elképzelni... Aki ivott annak mi a véleménye, milyen? Elég, ha szeretem a paradicsom levet és így a koktél is ízleni fog?
2010. febr. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc koktélom volt.

De ne felejtsük el, hogy az alkohol drog.:)

2010. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ízleni fog:) kóstold meg nyugodtan... nem a vodka dominál, hanem a paradicsomlé;)
2010. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

fúúú hát ha nem hányod ki akkor megfosat sztem...

de ízre nem tudom milyen :/

2010. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! ha szereted a paradicsom levet ezt is fogod:D

először én is furán néztem rá, de nagyon jó íze van, főleg ha jól van elkészítve a megfelelő fűszerekkel!

2010. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fehér vagy fekete bors,zellerszár,só,worcestershire,tabasco.

Ezek az ízesítő és fűszerek feldobhatják az italod,ha netán simán nem ízlik!Óvatosan használd őket!:)

2010. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már ne haragudj lehet hogy elég bunkó leszek de ez nevetséges. Nem kóstolod meg mert attól félsz hogy nem fog ízleni??? Akkor kóstold meg és ha nem ízlik legfeljebb kiköpöd
2010. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!