Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet kevés tömény...

Zotya... kérdése:

Hogyan lehet kevés tömény alkoholtól is lerészegedni? A kiskanalas módszer az valóban hatásos?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mire gondolsz kiskanalas módszer alatt..ha arra, hogy kiskanállal iszod, már ha logikusan belegondolsz is: miért lennél részegebb attól, ha ugyanannyit iszol, csak nem egyszerre, hanem kanalazva?


Kevés alkoholtól lerészegedni nem fogsz tudni. Vannak különböző hatásosnak mondható módszerek, viszont ezek a részegség mellett az egészségedet is rendesen tönkretehetik. Én meg nem akarok hozzájárulni az egészséged indokolatlan rontásához, szóval nem árulom el. Ha nagyon érdekel, google.

2014. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan drága fél liter legolcsóbb vodka? Húzd le tíz perc alatt, aztán hívj mentőt, hogy mire beüt, odaérjenek és ne dögölj meg alkoholmérgezésben!
2014. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2 tipp de felelősséget nem vállalok. 1. Dugjál alkoholban áztatott tampont a seggedbe. Ezt nem próbáltam csak olvastam róla ezért nem tudom alátámasztani hogy milyen hatásos. Másik hogy szedjél be pár nyugtatót és arra igyál. Ezt egy nyugtatóval próbáltam egyszer és úgy is jobban ütött, de egyik haverom a napi adag 3-szorosát szokta szedni és az önmagában emlékezetkiesést okoz nála, ha ráiszik 3 sört, a világát se tudja. Illetve akkor is kevesebbtől rúgsz be ha egyszerre lehúzol sokat, de akkor ahogy már írták előttem könnyen lehet hogy mentő kell majd. Bár a nyugtatós dolog sem kevésbé veszélyes. Esetleg próbáld meg a tömény + pezsgő kombinációt. Az elég durva tud lenni viszonylag kevéstől be lehet marni úgy.
2014. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"tampont a seggedbe. Ezt nem próbáltam"


Persze persze! :) Viccet félretéve, kérdező ne próbáld ki se az én ötletem, se a tablettákat, mert veszélyes. Aztán ha anyuék kell, hogy elhozzanak a kórházból, akkor meg még kínos is lesz, de mint mondtam ez lesz a legkisebb problémád.

2014. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az alkohol élvezeti cikk. Miért akarod magad ettől megfosztani lerészegedéssel?
2014. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rivotril van itthon.
2014. dec. 20. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Az jó. Mentőt előtte hívjál, hogy ne a hullaszállítót kelljen később.
2014. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó akkor vegyél be abból a rivotrilból annyit amennyit otthon találsz aztán hajts fel 10 felest, aki hülye haljon meg.
2014. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg elég céltalan az életem, tehát mondjuk úgy, hogy nem igazán félek még a haláltól sem, de ennek ellenére nem fogom magam kinyírni, legalábbis nem szeretném.
2014. dec. 20. 22:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Arcszeszt meg lehet inni?
2014. dec. 20. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!