Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naptármódszer? Mesélnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naptármódszer? Mesélnétek erről? Mennyire hatásos ez?

Figyelt kérdés
Hallottam erről a módszerről korábban is, de nem tudom mennyire hatásos. Valószínűleg nem a legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer. Mesélnétek róla részletesebben, mert nem igazán vagyok tisztába az egész folyamattal. Idáig csak óvszerrel szeretkeztem, tökéletesen megfelelt az is de ez is felkeltette az érdeklődésemet. A válaszokat, tanácsokat előre köszönöm!

2014. szept. 22. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira hatásos hogy én teherbe is estem mellette. Mondjuk nem volt gáz, házasságon belül.
2014. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mivel csak utólag lehet tudni, hogy mikor volt peteérésed, így teljesen megbízhatatlan. Én is mellette estem teherbe, mert már megvolt az ovum abban a ciklusban, és nem védekeztünk, csak... hát volt egy extra peteérésem is.


A barátnőm is így lett terhes.

2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 csabika1971 ***** válasza:
Annyira hatásos, hogy akkor kell használni mikor egyáltalán nem gond ha nő teherbe esik. Mert a naptár módszer a peteérésről szól, csak az a bibi, hogy a nőnél egy erősebb orgazmus is kiválhat peteérést. És máris lőttek a módszernek.
2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyukám tudna mesélni milyen hatásos. Én is és a bátyám is így lettünk ;) :) Nem ajánlom...
2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi már 35 éve használjuk és teljesen megbízható. Csak ajánlani tudom. 6 gyönyörű szép kislányomat és 3 délceg fiamat köszönhetem ennek a módszernek.


Egy 50-es éveiben járó boldog apuka... :)

2014. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nővérem is így lett terhes másodjára
2014. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es :D :D :D
2014. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végig olvastam mindenki válaszát. Tehát az a lényeg hogy ha babát akarsz akkor a naptáras módszer teljesen megbízható módszer :D :D
2014. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából arról szól, hogy ha atomóra pontosságú a ciklusod, akkor ki tudod számolni a peteérés idejét. És aznap, másnap, valamint egy héttel előtte védekezel csak. Rizikója: egy nőnek bármikor lehet spontán peteérése, amivel előre nem tudsz számolni.
2014. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 22. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!