Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ismerősnek való segítségért...

Ismerősnek való segítségért cserébe bontott Whiskey-t kaptam. Ti meg mernétek inni?

Figyelt kérdés
Amúgy jófélének tűnik, de csak utólag vettem észre, hogy ki van nyitva és hiányzik belőle egy kevés, amúgy semmi konfliktus nem volt közöttünk és semmi ilyesmi.. :-)
2014. dec. 23. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstolod és kiderül. Ha meg ismerős az illető akitől kaptad, akkor úgyis elő tudod venni, így valszeg nem verne át.
2014. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Biztos beletett egy kis hashajtót, mert nem jött be a segítséged.
2014. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Egyrészt nem biztonságos (nemcsak ő, de bárki más is tehetett bele akármit), másrészt nagyfokú bunkóságra vall az ismerősödtől. Én visszaadnám azonnal ezt a "csodás" ajándékot.
2014. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
visszaadnám..
2014. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát most lehet nem volt pénze újra. Ha úgy ismered az ismerősöd mint aki nem elég tehetős ahhoz hogy csak úgy vegyen egy üveg whiskyt ajándékba és ezért egy "használtat" ad akkor elhiheted hogy nem rossz, de ha van elég pénze akkor is lehet hogy csak egyszerűen nem ízlett neki és azért adja neked. Ha közeli ismerős én elfogadnám.
2014. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha jo ismerosod, akkor kulonosebben nem aggodnek. Megkostolnam egy korty erejeig es ha jo nincs masnapra bajom akkor ok. (nezd meg a szavatossagot rajta). Masik lehetoseg, hogy felhivod ismerosod es megkerded, hohy jol erzekelem, te mar megkostoltad ezt a fincsi whiskit? es ha igen valaszol (+ lehet szabadkozni is fog), akkor nincs gaz vicceld el a dolgot, de ha azt mondja nem vagy nem emlekszik akkor mondd el nyugodtan, hihy te ugy erzekelted nyitva volt mar es kisse tartasz attol, nehogy a boltbol igy kerult volna ki, mert akkor ki tudja mi is lehet benne... (ez esetben akarhogy is van az ismerosnek se olyan kinos az ugy).


Egyebkent nem ismerem a viszomyotokat, meg ki hany eves stb. de az en csaladomban nem ritka ez a valami nekem nem jott be, akkor ajandekozzuk oda valakinek csak azert hozza szoktuk tenni, hogy kinyitottuk, kiprobaltuk, leteszteltuk stb..akar bontott csokit is vagy tusfurdot stb. egyszeruen csorok vagyunk ahhoz, hogy ezeket kidobaljuk vagy epp egy vadonatujjal kedveskedjunk a masiknak. A te esetedben is a jot felteteleznem, hogy csak nagy hirtelen nem tudott jobbat felajanlani, mint az otthoni talan mastol valoban ajandekba kapott italkeszletbol egy markas darabot csak elfelejtette mondani hogy megbontotta korabban vagy nem is emlekezett ra (pl. nem o bontotta ki hanem a parja, apja stb.) vagy nem is ezt akarta adni hanem balami mast csak osszekavarta a dolgokat :-).

Egy kerdest er meg max. de nehany elottem valaszoloval ellentetben nem alaznam a visszavitellel hiszen ajandek lonak ne nezd a fogat!

2014. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
megleptek a negatív vélemények, én simán elfogadnám. eleve ha ismerős, jó viszonyban vagytok, miért akarna rosszat? valószínűleg megbontották, megkóstolták és nem ízlett nekik, és inkább elajándékozták, én ennek tudatában is elfogadnám. és mivel tömény ital, korlátlan ideig jó. ha nagyon aggodalmaskodsz, elfogadod, és iszol belőle egy felest először, majd ha egy nap múlva sincs tőle semmi bajod (nyilván nem lesz) örömmel elfogyasztod majd a többit
2014. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igyatok meg együtt egy pohárral.
2014. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!