Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan hogy másnaposan...

Létezik olyan hogy másnaposan meg nem történt dolgokra emlékszik az ember előző estéről?

Figyelt kérdés
Ugye mindenkinek ismerős a jelenség amikor annyira sokat iszik valaki hogy másnap nem emlékszik mit csinált. A kérdés, hogy ennek az ellenkezője megtörténhet-e, hogy teljesen reális és életszerű, részletes emléke van, ami nem igaz, bár akár lehetne is.
2014. dec. 25. 17:34
 1/4 Phoney ***** válasza:
100%
Az emlékek közt nem nagyon jelenik meg olyan, amit nem éltél át, de előfordulhat, hogy részegen álmodtad, és utólag nem tudsz különbséget tenni.
2014. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Úgy már jártam, hogy nagyon részegen annyira rákattantam egy témára, például, hogy mennyire meg kellene mondani xy-nak, hogy már nagyon régóta bejön nekem, hogy órákon át ezen gondolkoztam és kismilliószor lepörgettem magamban, hogy na most már tényleg odamegyek és megmondom neki.

Másnap pedig folyamatosan olyan flashbackjeim voltak, hogy odamentem és megmondtam neki, csak arra nem emlékeztem, hogy mit reagált. Azért, mert meg sem történt.

2014. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy megbízható barát kell, aki hitelesen elmond rólad olyat, amit nem tettél, és máris mindent elhiszel! :)
2014. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: emlékezni lehet olyanra, ami nem történt meg. Neked nem meséltek már olyan story-t, amire te teljesen máshogy emlékszel, vagy pontosan tudod, hogy nem történt meg?

Az agy képes elhinni, hogy emléket őriz, ha bebeszélik neki. A legtöbb gyereknek ezért beszél a játéka, vagy tud repülni egy plüss maci, mert elképzelik, és annyira bele élik magukat, hogy az bizony emlék lesz.


De azért többször fordult elő, hogy inkább nem emlékeztem semmire. Sem megtörténtre, sem meg-nem-történtre.

2014. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!