Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek is rossz a Pilsner...

Szerintetek is rossz a Pilsner Urguell íze? Nagyon keserű miután iszik belőle egy kortyot az ember!

Figyelt kérdés
És a szaga is más mint a normális söröké. Nekem csalódás volt az Arany ászok után.
2014. okt. 28. 13:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Őszintén a kettő között fényévnyi különbség van... A Pilsner egy minőségi cseh sör(Én nagyon szeretem) , míg az Arany Ászok egy középszerű magyar sör. Az más kérdés, hogy az itthoni Pilsner talán már nem is ugyanaz, mint az eredeti. De ízlések és pofonok, nem mindenkinek ugyanaz a sör ízlik. :)
2014. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
100%
Elrontottad az ízlésedet az Arany Ászokkal. Az egész világnak ízlik a Pilsner, csak neked nem.
2014. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Én sem vagyok oda érte, szerintem az már túl keserű. A Heineken jobb.
2014. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

nekem is rengetegen sztárolták mindig, hogy a Pilsner az milyen jó sör, meg a legjobb amit itt lehet kapni meg minden, gondoltam veszek egyet már csak kíváncsiságból is

hát nekem egyáltalán nem jött be, komolyan mondom egy sopronit meg sem közelített

biztos minőségi meg cseh meg minden, de azért nem kell tőle hanyattdobni magad

2014. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális sör egy nagyon relatív fogalom.

A Pilsner Urquell nagyon is normális, sőt, kifejezetten kiemelkedő a saját kategóriájában. Küldök neked valamit priviben, hogy kicsit tisztába legyél a sörrel, mi is az, remélem felnyitja a szemedet.


Ha a kevésbé keserű söröket kedveled, ne a cseh, hanem a német, illetve az amerikai vonalon keresgélj LAGER söröket. Van olyan láger, amiben egyáltalán nincs komló (ami a keserűséget adja), emiatt gyorsabban is romlik, de fincsi édeskés.

2014. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, és még valami, a barna söröket kóstolgassad inkább, azok nőiesebbek, nem olyan férfias, kesernyések :)


Ha van rá lehetőséged, egy Westmalle Tripplet-et próbálj ki. Nem egy olcsó darab, de majd meglátod, hogy mi a különbség egy normális és egy igazi sör között :)

2014. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!