Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azt olvastam, hogy ha hidegben...

Azt olvastam, hogy ha hidegben sok alkoholt iszunk, aztán bemegyünk egy meleg helyre, akkor abból nagy hányás lesz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 18:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van ennek igazságtartalma?
2014. dec. 26. 18:53
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Valamilyen szinten lehet igazságtartalma de nem mondanám,hogy feltétlenül hányás lesz a vége,viszont az tuti,hogy mégjobban megüt majd.Legalábbis nálam mindig így van.
2014. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha sok alkohol iszol, azután bármit csinálsz, abból nagy hányás lesz. Aztán meg elalszol és összeszаrod magad álmodban. És közben a barátaid opcionálisan kifestenek filctollal, meg felragasztanak a plafonra.


Kivéve, ha odakint alszol el télen, mert akkor meg elpatkolsz.

2014. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon kis vicces.
2014. dec. 26. 19:23
 5/12 anonim válasza:
95%
Csak ha heterok vagytok.
2014. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
XDDDD éreztem, hogy máshogy kellett volna fogalmaznom :D
2014. dec. 26. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Az alkohol jobban hat ilyenkor, részegebb leszel, mint addig. Rosszul leszel tőle,még lehet belőle hányás is.
2014. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell kimenni inni a hidegbe mert alig iszol (de már fázol), így be kell menni, bent meg húúú de fassszaaaa... :D
2014. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Hányás nem biztos, de rosszullét sanszos.

Kint vagy a hidegben, a vérkeringésed lelassul, így az alkohol lassabban üt be. Amint bemész egy meleg helyre, a vérkeringésed beindul, hirtelen egy halom alkohol megy az agyadba, szédülni kezdesz és beindul az öklendezési reflexed, mert a tested úgy értelmezi, hogy nem a véreddel van a gond, hanem a gyomortartalmaddal, így minél előbb meg akar szabadulni tőle. Ha ismét kimész a hidegbe, az ereid összeszűkülnek, a vérkeringés ismét lejjebb megy és máris kevébé érzed szarul magad.

2014. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ó, én majdnem elájultam gólyatáborban így. :)

Egy pohár sört húztam le, kinn hűvös volt, de mikor bementem a meleg szobába, jujj, eléggé kacsáztam. :D

2014. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!