Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha elalszok egyből hányok...

Ha elalszok egyből hányok részegen, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Ha buliba vagyok és ha sokat iszok akkor elálmosodok és "öntudatlanul" lefekszek aludni es reggel ugy kelek fel hogy összehánytam mindent, de amig fennvoltam addig nem volt hányingerem.

2014. okt. 11. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál,h meg is fulladhatsz a saját hányásodtól? Amikor öntudatlan állapotban esetleg letüdőzöd? Nem kéne gyakran ismételni ezt a "mutatványt".
2014. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze nem vagyok hülye tudom hogy ez veszélyes de ez nem szándékos es sajnos nem először firdult elő
2014. okt. 11. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit iszol amit nem bírsz. Vagy mindent összevissza? Ha már mindenképp muszáj kiütni magad akkor próbálkozz valami másféle piával.
2014. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát rendszerint több mindent szoktam összeinni(sör,whisky,vodka). de egyfélétől is szokott ilyen lenni
2014. okt. 12. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol hatásairól beszélsz.

Sokaknak a mértékletesség ad ebben segítséget, de aki még nem ismeri a határait, annak bizony néhány próbálkozás során könnyű túllépni a határt.

2014. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál inkább bort.
2014. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!