Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok egy jó kis szilveszteri...

Tudtok egy jó kis szilveszteri egyszerü koktél receptet?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni könnyen elkészíthető koktélokat amit egész este tudnák inni szóval ne egy pohárkával mindig megcsinánli és aztán újra és újra megcsinálni hanem egy jó 2 vagy 4 liter koktél előre meggyártva, behütve iszogatni az este folyamán a Limitem 15-20k.

2014. dec. 27. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Vodka pezsgő energiaital mondjuk. Elég ütős nem drága és ébren is tart valamennyire. Vagy még egyszerűbb és olcsóbb a vodkanarancs, csak az nem élénkít.
2014. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
50%
3 liter borhoz hozzákeversz 1.5 liter szódát. Nagy fröccsnek hívják. Elég egyszerű?
2014. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Bor, pálinka és minden más ami otthon van. Egymás után utána olyan koktél lesz a wc-ben.... :D
2014. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Borosta2 ***** válasza:
Vodka+pezsgő(felénk telepi méreg néven emlegetik) ütős az egyszer biztos, de ez a sziveszter lényege és ennyi pénzért kb egy 30 főt galyra vág.
2014. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a lányoknak is szeretnél kedvezni, akkor malibu + narancslé (ez egy kicsit drága :$, de annál finomabb :) ), Sangria.
2014. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy liter vodka 2 liter narancslével és egy liter szódával hígítva.Ez egyszerű olcsó és viszonylag jó íze van.
2014. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos ez attól függ, hogy mennyien vagytok és mennyire bírjátok az alkoholt. Magamból kiindulva havonta körülbelül 3-4-szer szoktam menni bulizni ismerősökkel (5-6 fő), én tömény whiskeyt ajánlanék. 20 ezerből kijön olyan 5-6 liter minőségi whiskey. JÓ SZÓRAKOZÁST remélem tudtam segíteni.
2014. dec. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!