Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Láttam a lidl-ben prémium...

Láttam a lidl-ben prémium rózsabarack és málna pálinkát, és azokban sok, vagy kevés a matanol tartalom, 0,35l pálinka van 1 üvegben, és 1db 2999ft, kv-ára nem éri meg de ki tudja mérgező-e?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy inkább 0,5l absolute vodkánál maradjak,vagy a lidl ben volt még bekevert gyümölcsízű vodka 1400ft valamennyiért, inkább a koktélnál maradjak úgyis be akarom keverni a vodkát nem tudom.
2014. dec. 30. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mérgezőbb, mint más pálinkák, de annyival nem jobb, mint amennyivel drágább.
2014. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
Hát, ha csak a metanoltartalom számít, akkor maradj a vodkánál, abban szinte semennyi sincs. Egyik kereskedelmi pálinka sem mérgező. és általában nem lehet tudni róluk, hogy – a megengedett határértéken belül – mennyi metanol van bennük. Ahhoz eleve alkoholistának kéne lenned, hogy komolyabb kárt okozzon a metanoltartalmuk.
2014. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!