Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit jelent az hogy kommersz...

Mit jelent az hogy kommersz ital fogyasztása? (alkoholra vonatkozik ) rosszminőségű vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a munkások ezeket az italokat pl. csavaros kiflinek is hívják, tudod azok a kis üveges pancsolt, pálinkának csúfolt italpárlatok tartoznak ebbe a csoportba, amit reggel a melósok kaja helyett fogyasztanak. TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!! De komolyan.


Persze vannak nagyobb kiszerelésben is. Tulajdonképpen az olcsóbb árú és gyengébb minőségű alkoholok a "kommersz"-ek.

2010. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönööm, zöldkééz :)
2010. febr. 4. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kommersz szót mi szinte az összes szintetikus piára használjuk. Olyan italok amiket nem növényből csinálnak hanem tisztaszesz + aroma :S nagyon undorítóak tudnak lenni
2010. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szilva,barack,kevert és társaik.. de nagy a válazsték van már kommersz "whisky", tulajdonképpen a tabelttás "bor" is ilyen. Én kostoltam pár félét,cska kiváncsi voltam. A kevert az kifejezetten finom,de egy félévben max egyszer iszok egy ilyen felest:D Többször nem ajánlom egyiket sem.
2010. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dorian Gray ***** válasza:
a kevert valóban finom tud lenni itatja is magát:) de a többi ilyen cucc rettenetes..főleg a pálinkának csúfolt valami pancsok.
2010. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kevert az isten pia, valóban itatja magát, de nem lesz tőle olyan hányingered, mint a kommersz pálinkáktól.
2010. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kevert :D. olcsó: kábé 150 forint 5 cl :D. egyszer meghívtak a nagylelkű barátaim egyre de csak egyre, és hát mi ne mondjak másnap nem is voltam máshol mint az ágyamba egy tállal a jobbomon.:_D nekem totál betett, pedig fincsi volt az íze is meg az illata is. csak tudni kell mit bír ki a gyomrod :D
2010. febr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!