Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gyerekem születése emlékére...

Gyerekem születése emlékére szeretnék olyan pálinkát ( v más szeszes italt ) ami az ő születése napján lett palackozva. Hol tudok ilyet intézni / találni? Vagy csináltassak egyedi címkét? Ötlet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés, hogy mikor született a gyereked?
2015. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014.07.26
2015. jan. 1. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanitottam, hogy valami lehetetlenség jár a fejedben. Ha a születése még jövö idö lenne semmi gond. De olyant visszakeresni??????
2015. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem... Azért köszi
2015. jan. 1. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

ha veszel egy 2014-es bort és ezt félreteszed 18, vagy 20 évig szerintem el lesz ájulva, ha felnőttként odaadod! és olyat simán kapsz most. a palackozás dátumát napra pontosan amúgy se írják rá.


vegyél egy, sőt, inkább 2 üveg jó bort és rakd el őket és majd 18 év múlva add neki az egyiket, hogy őrizze tovább, a másikat bontsátok ki!


(csak lehetőleg ne a szekrény tetején tárold)

2015. jan. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!