Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerda este megbontott pet-pal...

Szerda este megbontott pet-palackos bor iható még pénteken vagy felejtős?

Figyelt kérdés
fele eltűnne szerdán, a maradék pedig pénteken, ki tudom vinni a szabadba tárolás szempontjából, eláll eddig, vagy ne próbálkozzak?
2015. jan. 6. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
úgy értem a tárolást hogy hűtő nem esélyes, vag szobahőmérséklet, vagy a kinti mínuszokban kéne állnia azt az 1-1,5 napot
2015. jan. 6. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hütőben semmi baja nem lessz
2015. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
roppant mód humoros vagy
2015. jan. 6. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
naná!
2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:
100%
Ha kiviszed, az a mostani időjárással árnyékban megteszi. Egyébként ha vannak kisebb palackjaid, amiket teljesen színig tudsz tölteni a borral, és úgy lezárni, hogy ne maradjon benne légbuborék (pl. lefóliázva), akkor úgy áll el a legjobban.
2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem fagy szét ilyen időben ez az utánerjesztett lötty?:D
2015. jan. 6. 20:25
 7/8 Phoney ***** válasza:
100%
Minél rosszabb bor, annál kevésbé számít, hogy megfagy-e. Lehet, hogy nem lesz ugyanolyan, viszont 100, hogy nem romlik meg.
2015. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki is lehet nyomni a pet palackból a levegőt. Bár a sérült (megtört) palackból már hallottam, hogy old ki anyagokat az alkohol. Mindenesetre, ittam olyat, ami 1.5 évig volt pet palackban és nagyon jó volt még utána is. Pedig nem is hűtőben, csak speizban tárolta az illető.
2015. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!