Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szegeden hol tudok beszerezni...

Szegeden hol tudok beszerezni pezsgőt melyben arany pelyhek vannak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
? Ki gyárt ilyet? Hol hallottál erről hogy van ilyen? Ha tudod a gyártót akkor arra rá tudsz keresni. Amúgy meg nem hiszem hogy sok értelme lenne, azt sem tudhatod hogy igazi arany van e benne, egy jó magyar bor sokkal többet ér arany nélkül is mint egy felkapott giccses sz@rság
2015. jan. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A METRO-ban 100%, hogy van, ott sokszor ki is van rakva megvilágítva, de szerintem bármelyik hipermarketben ugyanúgy kapható.
2015. jan. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Silurus ***** válasza:
100%
Österreich gold a neve, szerintem bármelyik nagyobb italkereskedésben rendelhető. Valódi 23 karátos arany van benne. Csak dísznek ajánlom, kóstoltam.
2015. jan. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy jo Hungaria extra dry sokkal jobb izlesreval mint ez az aranyozott vmi. Foleg ha olyan alkalomra veszed, ahol lehetnek szakertok.
2015. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok pont erről írtam én is. Ez max csak gizdulásnak jó, a felszínes életvitel kiegészítője. Ahol vannak szakértők oda nehogy be merd vinni. Amúgy meg nem mindig az van benne amit rá írnak, lásd: a Danon multi példája: ők maguk is beismerték hogy egy csepp egészséges laktobacillus sincs bennük, és az őseink által fogyasztott kefírben is megtalálható emésztést segítő dolgok, de a népek beveszik ezért nyomatják. A hivatalos honlapjukon fent van (vagy volt, de sztem még most is ott van) az iromány és a sok buta ember még mindig veszi a reklámozott cuccokat. Ezek köztudott tények.

Ha aranyat akarsz inni akkor máshogy juttasd be (komolyan mondom vannak tényleg jó termékek), de ha csak gizdulnál megint akkor hülye vagy

2015. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint a hivatalos lapjukon van fent hogy semmilyen egészséges, kefírből is ismert emberi szervezet számára egészséges dolgot NEM tartalmaz az ő termékük. A legtöbb termék ilyen. Én soha nem néztem tv-t és sztem tök felesleges magunkat villogtatni ilyen hülyeségekkel. Az agyaddal vagy az eredetiségeddel tűnj ki, ne avval hogy hogyan követed a csordát az aktuális trendek miatt
2015. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!