Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan tudok beszerezni...

Honnan tudok beszerezni OLCSÓN ilyen kerékpár alkatreszeket?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a csodás fixiről lenne szó.

Vázat úgy gondoltam lefújatok egy olcsó használtat...

De nemtudom honnan szerezzek arany agyat meg felnit es kormányt(inkabb bullhorn kormányt szeretnék)tudtok ebbe nekem segíteni valahogy hogy milyet érdemes?



2014. máj. 18. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen misztikus barlang szerû építmények azthiszem épület a nevük, nos van sok ilyen barlang, mely bejáratához kerékpár szaküzlet varázslatos jelekkel vagyon kiírva, szerintem ezek valamelyikében biztosan tud neked segíteni valamely humanoid...
2014. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egon Noiro ***** válasza:
Szerintem ezen a bringán csupán a "dizájn" különleges. Ilyen alkatrészeket azt gondolom bármely bringaboltban beszereznek neked... Kérdezősködj inkább a bringaboltokban. :-)
2014. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -Simon- válasza:

ugyanilyen alkatrészekből nehézkesen lehet beszerezni, de ha hasonló design-t szeretnél abban tudok segíteni...

írd meg privátban mennyid lenne rá stb

2014. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. hát sírtam, :D mintha a csillagok háborúját és gyűrűk urát keverted volna :D


Egyébként canga szaküzlet, mi kell több?!?!

2014. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!