Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem értem, hogy nem lehet...

Nem értem, hogy nem lehet szereti a szeszes italokat?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, és kiderült, hogy nem ízlik neki az alkohol íze. Ez számomra felfoghatatlan.. Hogy lehet ez??

Szokott bulizni, de akkor hogy nem iszik semmit??


2015. jan. 20. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki képes józnul is jól érezni magát
2015. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, alapvetően én sem szeretem, berúgni sem szeretek. 15 éve kocsival járok mindenhova, bulizni meg különösen mivel így meg van oldva éjjel a hazajutás. A buli nem mindenkinél egyenlő a piálással. Néhány olyan alkoholféleség van csak aminek bejön az íze (likőrök, koktélok leginkább), azt itthon/nyaraláskor iszok néha, de akkora mennyiségben csak hogy azt szinte meg sem érzem.
2015. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért olyan fontos ez. De vannak dolgok amiket el kell fogadnunk úgy ahogy vannak.
2015. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sokuk alkoholista közegből jött és zsigerből utálja a piát, hiszen látja mit tud az tenni az emberrel, a családdal. Néhányuk gyógyuló alkoholista, így nem nyúl piához. A többiek meg egyszerűen utálják az ízét vagy a túlzottan felszabadult tudatállapotot.
2015. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az alkohol ízét, szerintem szörnyű. Mintha valami vegyszert próbálnál lenyomni a torkodon...lényegében felfoghatjuk vegyszerként is.

Igaz, én nem vagyok egy nagy bulizós, de ha megyek is, akkor eszembe sem jut inni egy kortyot sem, annyira taszít(habár voltam már részeg így is, de azt a tini hülyeségemnek tudom be)

2015. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy nem lehet szeretni a paradicsomot, pedig az olyan finom.


Na pont így. :) Mindenkinek más ízlik, hiába akarod ráerőltetni a világra, ami neked tetszik...

2015. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de megértem azt aki nem szereti. Elvégre nem, egy olyan létfontosságú dolog, hogy mindenkinek szeretni kell és csak úgy bulizhat jól, ha iszik. Szerintem az emberek zöme, legalább is nagy része fogyaszt alkoholt, ki többet, ki kevesebbet, de valójában a szervezetnek semmi szüksége nincs rá. Magam ellen beszélek, de a természetnél fogva az a normális, ha az ember nem rombolja magát. Van aki ezt ösztönből érzi, van aki fittyet hány a természetre.
2015. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra felfogható, hogy mindannyian mások vagyunk, és van, akinek nem tetszik az, ami nekem igen. Ebbe belefér, ha valaki alkohol-mentes életet akar élni. Ráadásul vidáman bulizni is szokott, akkor azt én inkább becsülöm és iszok az egészségére! Sőt! el tudom képzelni, hogy valami alkohol mentes itallal együtt koccintunk és jókat dumálunk.
2015. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, undorító, hányinger keltő még a szaga is. Az édesebb italokat, likőrt meg tudom inni, de csak ha muszáj és csak a magas cukortartalom miatt. Én azt hittem eddig, hogy senkinek sem ízlik, csak a hatása miatt isszák, hogy bóduljanak. Minthogy a spenótot és a salátát is csak azért eszik, mert egészséges és nem azért mert finom. De ezek szerint valakinek még ízlik is. :)
2015. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Balanus_concavus ***** válasza:
Én sem értem, ha nagy ritkán valami okból nem iszok, meg is unom 1-2 óra alatt a bulit, nagyokat nézek mindig azokon akik az egész éjszakát végignyomják szimpla rostossal (nem, drogot sem használnak mellette :D)
2015. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!