Mennyire üt a rum?

Figyelt kérdés
Négyen vennénk egy 0,7-es Captain Morgan-t, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire "hatásos".

2015. jan. 26. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Ugyanolyan az alkoholtartalma mint a többi hagyományos égetett szesznek. Szóval attól függ, hogy mennyit bírtok inni. Bebaszni nem fogtok egy üvegtől. Én meg bírok inni egyedül egyet, de hogy ti mennyit, arról nekünk fogalmunk nincs.
2015. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

# 1


Ja.Megiszod egyedül,aztán utána meg összeokádsz mindent.

2015. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán szoktam hányni. A 7 deci az még éppen megúszható hányás nélkül. De a kérdés szerintem pont erre vonatkozott. Be akarnak bszni mint az állat.
2015. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor te valószínűleg masszív alkoholista vagy.

De,hogy a kérdésre is válaszoljak, négy embernek valóban kevés ennyi,ha rendesen be akarnak rúgni.

2015. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb bulin én is megiszok simán 7 decit hányás nélkül. Nekiállok 4-5 fele alapozni és tart a buli hajnalig 4-5-ig akkor lemegy nem csak 7 deci tömény de még 2-3 sör is mellé. Persze ha gyorsan iszok hányok én is. Ha pl.: 1 óra alatt fél litert megiszok akkor széthányom magam, de így inni nincs sok értelme. Az alapján hogy egy ilyen kérdést feltesz a kérdező, úgy sejtem hogy nincsenek hozzászokva a piához, de 4 embernek 7 deci akkor is kevés. Inkább egy literrel kéne próbálkozni, vagy 2db 7 decissel, azaz 1.4 literrel.
2015. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!