Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért csuklok ha sokat iszom?...

Miért csuklok ha sokat iszom? Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem részegségre gondolok, csak egy bizonyos mennyiség után általában csuklom.
2010. febr. 8. 23:30
 1/7 MolotovPunk ***** válasza:
Egyik jó haverom is szokott csuklani,ha sok sört iszik.Mondjuk néha nevetünk rajta,mert vicces,de jó fej gyerek.Sok vizet kell utána inni és akkor szerintem elmúlik.
2010. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok levegőt nyelsz ivás közben és az valahol "megakad".
2010. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is van néha ilyen, múltkor 3 sör után úgy elkezdtem csuklani, hogy 1 óráig nem tudtam leállítani. Lehetséges, hogy a szénsavtól? Mindenesetre elég idegesítő.
2010. febr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csuklás a rekeszizom görcsös rángatódzása amit nem szabad sokáig hagyni ha nem múlik el görcsoldót kell bevenni Nospat vagy Troparin Combinatumot. Nem hideg vízet iszol?
2010. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyankor csuklok, amikor nagyon szénsavas és hideg a viz
2010. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én apukám nem az ivástól, hanem az erős, csípős dolgoktól csuklik, elég vicces tud lenni :D Amúgy nekem a csuklás 1 pohár víztől mindig elmúlik, de itt nem hiszem, hogy segítene.
2010. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt is kellene tudni a helyes válaszadáshoz, hogy közben énekled- e azt a dalocskát, hogy "éjjel virágzik a tök......."
2010. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!