Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskey, "kezdőknek"?

Whiskey, "kezdőknek"?

Figyelt kérdés
Olyan Whiskey-t keresek, amit egy "kezdő" meginna, valami lágyabb érdekelne.
2015. febr. 3. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ez olyan kellemes, olajos: [link]
2015. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Jameson nagyon jó, és finom, bár nem éppen a legolcsóbb. Ha pedig nagyon nem bírja az ízét, akkor valami ízesített, vagy kólával keverve akármilyen.

Ha pedig az a lényeg, hogy olcsó legyen, de még jó, akkor Canadian Special Old.

2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
kommmersz......Jim Beam,Ballentines...olcsó szarok..az igazi wiszkire nem hoszem,hogy futná....... 100eurótol kezdődik egy minésgi kb 50%V/V....25éves...
2015. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen árban. De szerintem egy 5-10 ezer közötti nagymárkás whiskeyk közül bármi megteszi. Mivel nem tudja mit szeret, úgyis ki kell próbálgatnia.
2015. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Johnnie Walker Red Label
2015. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ¡Converse! 182 ***** válasza:
Én sem vagyok nagy szakértő:) de én a tullamore dew et ajánlom . Nekem is ez a kedvencem , nem olyan ihatatlan mint az ilyen kategóriájú skótok de karakteresebb mint a javeson vagy a bushmills . Ne keverd hanem inkább jéggel idd.
2015. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!