Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mire gondolnak egyesek azzal,...

Phoney kérdése:

Mire gondolnak egyesek azzal, hogy "a bourbon nem whiskey"?

Figyelt kérdés

Különböző fórumokon és kommentekben láttam már, hogy egyesek szerint a bourbon és a whiskey két különböző dolog, de sose láttam érvelést, hogy mit akarnak mondani ezzel.


Legutóbb pl: „Whiskey vagy bourbon? Mert nem mindegy!”


Tehát nem a whisky–whiskey ellentétről van szó, hanem egyáltalán nem tartják whiskynek/whiskeynek a bourbönt. Miért?



2015. ápr. 2. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
mert tudatlanok
2015. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség ahogy van, a bourbon miért ne lenne whisky??? A scotch sem az akkor vagy hogy?
2015. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan hülyeség, de tervezek egy whiskys-tévhites írást, és kellene hozzá, hogy milyen érvelés van emögött.
2015. ápr. 9. 11:34
 4/4 ¡Converse! 182 ***** válasza:
75%

Ilyet már én is olvastam. Leginkább a sznobok szokása ,akiknek a szent scotch-on kívűl minden szar.

Én igazából a schotch kultuszát nem értem , sokan meg veszik a gagyit csak mert skót.

2015. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!