Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy ha iszok,...

Miért van az, hogy ha iszok, kevesebbet beszélek? Úgy érzem hogy józanon gátlástalanabb vagyok és többet tudok ökörködni.

Figyelt kérdés

Ez nem mindig fordul elő. Például a legutóbbi alkalom valahogy így történt: Pénteken suli után megbeszéltük néhány ismerősömmel hogy maradjunk bent iszogatni kicsit. Ebből a néhány ismerősből (6-an voltunk) egyik az osztálytársam, akivel nagyon jóban vagyunk. Rajta kívül még egy másik sráccal és a barátnőjével vagyok nagyon jóban. Szóval a többséggel haverok vagyunk de nem vagyok senkivel rosszban aki ott volt, max. nem ismerem őket annyira. Tehát odaértem, már mindenki ott volt, és elkezdtünk dumálni, poénkodni. Tök jó volt a hangulat, vicces sztorikat meséltünk egymásnak, szóval mindenki jól érezte magát. Aztán elkezdtünk iszogatni. Nem ittam sokat, egy sört, vmi málnás-fütyülős koktélt megy egy whiskey-t. Aztán elment néhány ember, és jöttek számomra teljesen új arcok. Szerintem már a koktél megütött picit, mert már akkor nem jutott eszembe semmi téma, amivel beszállhattam volna a beszélgetésbe, nem jutott eszembe semmi, csak ültem és néztem ki a fejemből, és ez nagyon zavart.


Egy másik eset: Egy másik oszt.társam szülinapja volt, jóban vagyunk vele is. Ott volt egy jó haverunk is. Szintén elkezdtünk inni, itt azt hiszem ittam néhány fütyülőst meg pár tequilát. Kimentünk a városba sétálgatni, és ez alkalommal sem tudtam hozzászólni ahhoz, amiről éppen beszélgettek. Témát sem tudtam feldobni, ökörséget sem tudtam odaszólni, józanon ezekkel nem lett volna baj.


Miért lehet ez?



2015. ápr. 18. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol mindenkire máshogy hat. Te nem hülye leszel tőle, mint a többség, hanem fáradt.
2015. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!