Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki, milyen rendszerességgel...

Ki, milyen rendszerességgel és mennyi szeszes italt fogyaszt?

Figyelt kérdés

Olyan felnőtt, családos emberek válaszára lennék kíváncsi, akik rendszeresen fogyasztanak alkoholt /nem feszültségoldás, vagy lerészegedési céllal, pusztán az adott ital szeretete miatt/

, de ez sem számukra, sem a családjuknak nem okoz problémát, tehát "egészséges" szinten tudják tartani eme szenvedélyüket!

Kíváncsi lennék, hogy mások mit tartanak elfogadhatónak a gyakorlatban, és nem orvosi értelmezés szerint.


Olyanok válaszát is szívesen veszem, akiknek gyűlt már meg a bajuk az alkohollal, de végül sikerült normális mederbe terelni a dolgokat......



2015. ápr. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 alkalommal iszom egy pohár bort már kb 10 éve.
2015. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heti kétszer iszom, féldeci minőségi rumot, régebben úgy csináltam, hogy egyik nap ittam másiknap nem, szerintem az is tökéletesen elfogadható.
2015. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 3 liter sört. A párkapcsolatomban, a munkámban, a tanulmányaimban nem okoz semmi problémát. Egyelőre. :)
2015. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!!!

Napi 3 liter/6 üveg/ sör, mondjuk az már nem rossz!! :)

De ha oké, akkor oké!


Én is sörös vagyok, szerintem az egyik legjobb találmány a földön. Heti egy alkalommal egy kis sörös beszélgetést, kártyázást biztos beiktatok. Ilyenkor amennyi jólesik, az legurul a torkomon.Azért ésszel.


Csak azért kíváncsiskodok, mert ebben a mai "fene nagy egészséges életmódos-lugosítós világban" érdekel, hogy ki hogy viszonyul a dologhoz, ha szeret valami italt.

Nagyapáméknál, apáméknál, ez nemvolt kérdés sosem. Megtermelték maguknak a bort,pálinkát és "elvigadtak" maguknak....

2015. máj. 1. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ha nem dolgozok akkor megiszok 1 nap 3-4 sört vagy 1 üveg bort.

Vannak akik szerint alkesz vagyok...egy rokonom aki nem iszik és fogalma nincs arról hogy élnek az emberek a mindennapokban.

De a normális emberek, nem látnek ebben kivetni valót.

Berugni nem szoktam, ennyi piától nem is tudok(ahoz kell nekem kb 8 sör vagy 2 liter bor)a lónyál szerű üdítőket nem szeretem, így inkább iszogatok:)

Sok kollégám, ismerősőm benyom egy nap 5-6 sört pár felessel megspékelve, na persze otthon ebből gondjai is szoktak lenni:)

Nem jó ha bepiál valaki minden nap, de az álszent ítal ellenes embereket akiknek van más káros szenvedélye, de a piát elintéli még kis mennyiségben is nagyon rühhellem:)

2015. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
- naponta egy pohár sör (filmnézés közben), meg néha egy pohárka vörösbor (utóbbi a vashiányom miatt)
2015. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!