Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » ¿A Bacardi oro vagy...

¡Converse! 182 kérdése:

¿A Bacardi oro vagy Black, ízre melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 20:42
1 2
 1/11 Phoney ***** válasza:
100%
Ha magában iszod, akkor inkább az Oro, de ha engem kérdezel, mindkettő koktélrum, és önálló röviditalként nagyon gyengén szólnak. Nem erre találták ki őket. Ugyanennyi pénzért a legtöbb egyéb rumot könnyebb magában meginni.
2015. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem és ilyen árban mit ajánlanál ami jobb?

Mert igazából rumban nem vagyok othon ,idáig csak portorico rum utánzatot ittam ... De az sz*r volt

2015. máj. 3. 20:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg még azt kérdezném hogy miis igazából a különbség a kettő között a gyártási eljárában , mert tudtommal eggyik sem érlelt...
2015. máj. 3. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Havanah Club especiált nagyon ajánlom, nagy rumos vagyok és nekem eléggé ízlik. Mondjuk szerintem a Bacardi black is hasonló ízvilág, csak gyengébb minőség, bár azt már régen ittam, az Orot még nem kostóltam.

Egyébként az oro meg a black is érlelt, az oro, 2-3 évig talán, a black meg 4 évig.

2015. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hittem hogy csak a színezőanyagtól más a színük mint a superior-nak. Akkor inkább azt veszem amit javasoltál ,ez lessz az első értelmes rumom...😊
2015. máj. 4. 00:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Még valami az oakheart-et kóstoltad ? Ha igen, mi a véleményed róla?
2015. máj. 4. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az okeharte füszeres rum, egy likõr szerüsèg, nem kóstooltam, de nem én stílusom.
2015. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm a válaszokat 😊
2015. máj. 4. 01:02
 9/11 Phoney ***** válasza:
100%

A legtöbb áruházban szerintem is a Havana Club Anejo Especial az egyetlen, amit érdemes tisztán kipróbálni.


A színűket tényleg (jobbára ízetlen) karamellel állítják be, de nem azért, mert amúgy fehérek volnának, hanem csak nem elég sötétek.

2015. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalamond bővebben is utána járhatsz pár rumnak:

[link]

de az abszint.com-on

még szakszerűbb értékeléseket olvashatsz.

2015. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!