Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a kedvenc alkoholos italotok?

Mi a kedvenc alkoholos italotok?

Figyelt kérdés
Ne gondoljátok, hogy alkoholista vagyok vagy ilyesmi, mert nem! De néha jólesik lehúzni egy fél pohár bort vagy egy kis tojáslikőrt. Ezek a kedvenceim. Ja, amúgy 19/F.

2015. máj. 8. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rozé fröccs, stout, kyr, sauvignon blanc
2015. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Száraz vörös bor.
2015. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

jägermeister, baileys, sör :D

20L

2015. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Borokból csak édes, félédes fehérborokat iszok.
2015. máj. 8. 21:16
 5/13 Phoney ***** válasza:
100%
Ööö... hmm, nehéz kérdés, a legtöbb italfajtából ismerek fantasztikusan jókat. Ha ki kell emelnem párat, akkor abszint, bourbon, rum. De abszintból csak a valódi, rumból csak az öreg – vagy ha fiatal, akkor grog formájában.
2015. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rum, száraz fehérbor, whisky.
2015. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán iszom,de ha igen,akkor Bacardi Breezer,Long Island koktél vagy házi készítésű csokilikőr.
2015. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En a jofajta francia konyakot szeretem ... vagyis az tulzas, hogy szeretem, de az ev vegi unnepekkor altalaban meglepem magam valami kulonlegesseggel, veszek hozza egy doboz fincsi szivart is ... es az unnepek alatt szepen elkortyolgatom es elpofekelem a barataimmal es ismeroseimmel.

Az ev tobbi napjan leginkabb sorozom, de azt is inkabb csak valami jo kajalas utan (bogracsozas, grillezes).

2015. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Imádom a jó száraz vörös-és fehérborokat, kb. 2000 ft felett már lehet finomakat kapni.

Erősebb alkoholból a vodkát szeretem, tisztán egy kis jéggel, egy gerezd lime-al meg esetleg mentalevéllel.

2015. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén bevallom, hogy elsősorban a hatásukért iszom az alkoholos italokat, szóval nincsenek nem standardok elé állítva, legtöbbször vodkát iszunk, mert azoknak a legjobb az ár/érték arányuk a boltokban, legtöbbször az üzletláncok saját márkás vodkáit vesszük, amit leginkább citromlével felöntve, uborkával fogyasztunk.
2015. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!